Niezwykłe warsztaty barmańskie w zamku Książ.

Niezwykłe warsztaty barmańskie w zamku Książ.

 

Warsztaty barmańskie to idealna atrakcja dla firm, które chcą zintegrować pracowników za pomocą sztuki miksowania drinków.  Przy okazji potrenujemy z nimi umiejętności miękkie, takie jak komunikacja, negocjacje czy kreatywność.

Naszą ostatnią realizacje mieliśmy przyjemność przeprowadzić w magicznym miejscu.

Były to warsztaty barmańskie. Mają one na celu nie tylko doskonalenie umiejętności technicznych, ale również rozwijanie umiejętności miękkich uczestników.

Warsztaty przeprowadziliśmy w formie gry, gdzie uczestnicy zostali podzieleni na drużyny i rywalizowali ze sobą. Każda z drużyn otrzymała od nas zadanie przygotowania autorskiego koktajlu na zakończenie warsztatów. Aby to osiągnąć, musieli wymienić się różnymi produktami oraz wykorzystać swoją kreatywność i umiejętności miksowania drinków. Wszystkie „teamy” rywalizowały zacięcie ponieważ nagrodą był puchar oraz trunki najwyższej jakości. Zadbaliśmy o to aby nikt oczywiście nie wyszedł z pustymi rękoma… Wszystkim rozdaliśmy upominki w postaci profesjonalnego sprzętu barmańskiego.

Całość okrasiliśmy barmańskimi ciekawostkami oraz przydatnymi wskazówkami. Ponadto uczestnicy mieli możliwość wziąć udział w mini-konkursach. Za nie które przyznawaliśmy dodatkowe punkty. Jednym z nich było odmierzenie idealnej „40tki”, innym podstawowa ewolucja flair. Wszystko po to robimy po to, aby jeszcze bardziej urozmaicić integrację.

Podczas warsztatów uczestnicy mieli również okazję ćwiczyć swoje umiejętności miękkie, takie jak komunikacja czy negocjacje. Wymiana produktów między drużynami wymagała dogadywania się i negocjowania. Dlatego nasza integracja pozwala na doskonalenie tych umiejętności. Ponadto, rywalizacja między drużynami zachęcała uczestników do aktywnego uczestnictwa i komunikacji w grupie.

Warsztaty barmańskie przeprowadziliśmy w pięknym zamku Książ, co dodatkowo wprowadzało uczestników w odpowiedni nastrój. Cała realizacja była bardzo udana i zadowoliła nie tylko klienta, ale również uczestników warsztatów. Dzięki niej uczestnicy nie tylko nauczyli się nowych umiejętności, ale również mieli okazję spędzić czas w pięknej scenerii i w miłej atmosferze.

Podsumowując, warsztaty barmańskie są idealną formą nauki dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu miksowania drinków, ale również dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności miękkie. Przeprowadzając takie warsztaty, zabieramy naszych gości do świata koktajli. A przy okazji ćwiczymy przydatne wszędzie umiejętności.