Pokaz barmański i open bar

Pokaz barmański i open bar

Pokaz Barmański na imprezie integracyjnej

 

Na ostatnim evencie dla firmy „Znany lekarzy”, nasza agencja barmańska miała możliwość serwowania wyrafinowanych koktajli oraz wykonania pokazu barmańskiego. Całe było nie tylko kulminacją smaków, ale także fascynującym show, które zaczarowało uczestników.

 

Wyjątkowy Pokaz Barmański: Ciekawy Element na Imprezę Firmową

Pokaz barmański to nie tylko przyrządzanie napojów, to prawdziwa sztuka, która łączy w sobie skomplikowane ewolucje  sprzętem barmańskiego i butelkami. Na evencie dla „Znany Lekarz”, nasi barmani prezentowali pokaz tandemowy, gdzie dwóch barmanów synchronicznie sztuczki do rytmu muzyki. 

Pokaz barmański ma na celu nie tylko zrobić wrażenie na gościach wydarzania. Jest to też okazja do ich integracji. Ponieważ po pokazie wybieramy kilku ochotników i robimy mini konkurs w którym na chwile mogą wcielić się w rolę profesjonalnego barmana.

pokaz barmański

pokaz barmański

Szybka Obsługa Barmańska

Szybka obsługa barmańska do jeden z najważniejszych elementów udanej imprezy. Dzięki mistrzowskiemu doświadczeniu naszych barmanów, goście firmy „Znany lekarze” nie muszą czekać na twoje zamówienia. Szybkość i precyzja w czasie pracy barów przekładały się nie tylko na zadowolenie uczestników, ale także na wyjątkowy smak podawanych koktajli. 

Podsumowanie:

Pokaz barmański to naszym zdaniem „must have” każdej imprezy firmowej, nasza agencja barmańska, dokładnie wie jak to zorganizować. Na eventach dla firmy „Znany Lekarze” nie tylko serwowaliśmy wyśmienite koktajle, ale także stworzyliśmy zdarzenie, które zaskoczyło i oczarowało uczestników. Ewolucje sprzętu barmańskiego, urok osobisty barmanów, szybka obsługa barów – wszystko po to aby goście mogli zintegrować się w swobodnej atmosferze.

Nasza obecność nie ograniczała się tylko do serwisu koktajlowego, czy przygotowania show. Dbamy o to, aby podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z gośćmi w nie nachalny sposób.

Zapraszamy do kontaktu.