Warsztaty barmańskie – idealna atrakcja na eventy firmowe

Warsztaty barmańskie – idealna atrakcja na eventy firmowe

Warsztaty barmańskie – czyli idealna atrakcja na eventy firmowe.

Jeśli poszukujesz oryginalnej formy integracji i rozrywki dla swojej firmy, warto rozważyć warsztaty barmańskie. Te dynamiczna i interaktywna integracja nie tylko pozwoli na relaks i zabawę, ale także przyniesie wiele korzyści dla budowania zespołu.

 

Grywalizacja to jedna z kluczowych zalet warsztatów barmańskich. Uczestnicy będą mieć okazję do rywalizacji w tworzeniu oryginalnych drinków, co pozwoli im na rozwijanie swoich umiejętności i kreatywności. To świetna okazja do wzmocnienia relacji między pracownikami i wzmocnienia ich zaangażowania w działanie zespołu. Dlatego całość stworzyliśmy w formie gry. Warsztaty barmańskie standardowo trwają 2h, ale jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb;).

 

Team building to kolejna ważna korzyść płynąca z warsztatów barmańskich. W trakcie szkolenia uczestnicy będą musieli współpracować i dzielić się swoimi pomysłami, co pomoże im w lepszym zrozumieniu siebie nawzajem i wzmocnieniu więzi zespołu.

 

Rozrywka jest oczywista, a warsztaty barmańskie z pewnością zapewniają dużo zabawy. Uczestnicy będą mieć okazję do nauki nowych i zaprezentowania dotychczasowych umiejętności, co przyniesie im satysfakcję i pozytywne emocje.

 

Integracja jest kluczowa w budowaniu silnego i zgranego zespołu, a warsztaty barmańskie są idealnym sposobem na to, aby wszyscy członkowie Twojego team’u lepiej się poznali i zintegrowali. Poprzez wspólną zabawę i naukę, uczestnicy będą mieli okazję do budowania lepszych relacji i wzmacniania swoich więzi.

 

Scenariusz zakłada żeby każdy z uczestników zrobił min. trzy koktajle. Całość jest tak zaplanowana, aby wszyscy zdążyli wypić drinki które przygotowali. Stawiamy w 100% na praktykę, dlatego stanowiska na których pracują uczestnicy są w pełni wyposażone w profesjonalny barmański sprzęt.

 

Finałową konkurencją jest konkurs a’la Master Chef, podczas którego uczestnicy w drużynach tworzą swoją własną autorską recepturę. Jest to świetna zabawa, oraz przy okazji trening kreatywności i pracy w grupie.

 

Podsumowując, warsztaty barmańskie to świetny sposób na firmową integracje. Napisz do nas, a przygotujemy Ci spersonalizowaną ofertę jeszcze dzisiaj.